Penzion Kamejk

Služby

Ubytování

V penzionu máme 7 pokojů a to 3 x 2lůžkový, 2 x 3lůžkový a 2 x suite (dvoupokoj, vhodný pro rodinu). Každé suite pro 4 osoby. Ubytovací kapacita penzionu je 20 lůžek.

Děti, kterým ještě nebyly dva roky, mají ubytování zdarma a můžeme pro ně zapůjčit dětskou (cestovní) postýlku.

Součástí každého pokoje je vlastní sociální zázemí (sprcha,umyvadlo,WC, fén), TV, WIFI zdarma, malá lednička na pokoji, rychlovarná konvice. Na pokojích je vždy na osobu připraven 1x ručník a 1x osuška.

Příjezd na ubytování je od 15:00 - do 20:00 hodin (pozdější příjezd je možný - po předchozí domluvě s námi). Poslední den ubytování - klíčky od pokoje vrací hosté vždy do 10:00 hodin.

ubytování ubytování
 
 
Koupelna Koupelna
Vybavení pokojů

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a podáváme ji formou bufetového stolu.

V červenci a v srpnu máme v provozu pro ubytované hosty restauraci, kde si mohou zakoupit oběd nebo večeři (denně vaříme 1 hotové jídlo nebo máte možnost výběru z našeho jídelního lístku).

Restaurace je součástí penzionu, nachází se v přízemí a patří k ní venkovní terasa s posezením odkud je krásný pohled na obec Kamýk nad Vltavou. 

Restaurace s malým dětským koutkem a veškeré uzavřené prostory penzionu - jsou plně nekuřáckým prostředím.

Kromě jídla máme v nabídce nápoje, chutnou kávu, domácí zákusek, zmrzliny, točenou Kofolu, pivo Gambrinus a další nápoje.

restaurace restaurace
Restaurace

 

 

Volný čas

Travnatý prostor pro opalování a místo pro posezení je přímo u bazénu. Ubytovaní hosté mají k dispozici zahradní pergolu s otevřeným ohništěm, prostornou zahradu s dětskou skluzavkou, domečkem a houpadly pro děti, ruské kuželky,  pingpongový stůl vč. vybavení, které vám rádi zapůjčíme, badminton (zdarma).

Trávení volného času Bazén
 
Trávení volného času Trávení volného času
Trávení volného času

Parkovací prostor

Parkoviště je přímo u penzionu.

Cyklistům uschováme kola v zabezpečené garáži.

 

Otevírací doba

Penzion -  celoroční možnost ubytování včetně snídaní

Restaurace je otevřena pro ubytované hosty v červenci a v srpnu

(restaurace není pro veřejnost)

 

 

 

facebook_page_plugin